המיוצרת בעזרת שומן, קמח ומים (או ביצה). מוזר חספין  לדמיין

זה המרכז, האפוי הטוב שלו הוא בעצם בלילה המיוצרת בעזרת שומן, קמח ומים (או ביצה). מוזר חספין  לדמיין שמזוג התיקונים הללו מגיע חלק מהמזונות היקרים והליברליים בעולם – פשטידות, קרואסונים, דנים, אקלרים, טארטים … ההסוואה יכולה להימשך זמן רב למדי! נסה את 6 התוכניות המנופשות האלה שידלקו את הערצתך לתועלת אפויה הרבה יותר!

חספין
חספין

צ’וקס אופה טוב

כפי שמצוין בנתוני קוקס, הרעיון של צ’וקס שנאפה טוב תוכנן לראשונה בשנת 1540 כאשר קתרין דה מדיצ’י התחתנה עם המלך הנרי ll מצרפת, מומחה הגורמה שלה הכין דבק מיובש לוהט שהגיש לגטו.

האם מבקרים מגיעים לארוחת הערב? הכן את אלה מרקמות לימון שיקיות שיקיות כדי להשאיר את המבקרים בתמיהה ביכולותיך האומנות והטובות האפויות שלך כמו להעשיר. ניתן להכין את המוצר הצ’ואקס האפוי מראש, שיחסוך לכם זמן רב כשאתם צריכים להגיע מתוקים לשולחן.

פיללו אופה טוב

פיללו אפוי טוב, בולט בבישול יווני, עם כלים, למשל, ספנקופיטה ובקלווה, נוצר בתקופת הזמן הביזנטית, אומר בוסטון היוונית. כיום משתמשים בו באופן היווני הקונבנציונאלי כמו גם את העוגות האפויות. לארוחת ערב משפחתית מעולה של נחמה, הכינו את פשטידות העוף הללו עם צמרות טובות אפויות פילו.

עוגת נפיחה

את העוגה הרעועה והעדינה נוצר על ידי הצרפתי, קלדיוס ג’לה לפי מאפה ג’ו, שג’לה מילאה כמוסיקה במטבח לחם. בשלב בו אביו נפל מחק את שגרת האכילה שהומלצה עליו הייתה רק קמח, מים וממרחים. קלאודיוס הכין את הנוסחה לעוגת עלים בשנת 1645. פרשנות מתוקה ודרום אפריקאית של עוגת נשיפה, פפרמינט קרמל קרמל אפוי לחמניות טובות הוא פינוק שכולם יחזרו אליו די הרבה זמן.

תערובת סמוזה

הסמוזה, שהיתה טעימה טעימה ועמוסה בטוב טעם, הרחיקה לכת, כפי שמעיד הרקע ההיסטורי של הסמוסה, וכיום היא אחת המנשאות המועדפות על כף מלאית והודיים שנמצאו בכל מקום מבתי קפה אתניים, תחנות רכבת וצורות גורמה יכולות אפילו ניתן למצוא בשווקי הזנה. הסמוזה הגיעה בתחילה ממצרים, התקדמה לעבר אסיה המוקדת ואז להודו.

עוגת קוצר

החלטה ידועה להכנת טארטות ועוגות מתוק, המחסור שנאפה טוב היה מדומה בוונציה והנוסחה העיקרית נרשמה במאה השמונה עשרה, אומר tiramisustory.com. בהתחלה שימש לפשטידות משמעותיות, טובת האפייה הרעועה הזו קיבלה את התרחבות הסוכר המיובאת ממצרים והנוסחה הותאמה והפכה לעוגה מתוקה גמישה. לקבלת תה ערב יפה לכרסם את טארט השזיף והשקד הוא מאפה קל ופירותי שבוודאי הוא משקה ממריץ.

סייבל אפוי טוב

אלוהים זה לרסק מדהים בבסיס עוגת גבינה קטיפתית בין אם זה זנגביל לוהט או עקבות הקוקוס הבלתי פולשניים בבסיס ביסקוויט טניס, תערובת פירושה זו היא קו הצלה כשאתה סוחט זמן להכין את הבלילה הטובה האפויה. העריכו חתך של עוגת גבינה קרמל עם שוקולד חלת דבש לטיפול מתוק אמיתי.